Podpořte náměšťský zámek v anketě Zlatá jeřabina

Restaurování vstupního křídla a vnitřního arkádového nádvoří zámku v Náměšti nad Oslavou bylo nominováno do ankety Zlatá jeřabina Kraje Vysočina v kategorii Péče o kulturní dědictví.

V létech 2017 - 2018 probíhala rozsáhlá rekonstrukce a restaurování vstupního křídla a vnitřního arkádového nádvoří zámku v Náměšti nad Oslavou. Kromě obnovy omítkových vrstev obou částí zámku byla stěžejním úkolem těchto prací záchrana nejcennějších renesančních prvků architektury zámku, renesančního arkýře na jihovýchodním nároží paláce a bohatě zdobených arkád vnitřního nádvoří.

Více informací o celém projektu naleznete na samostatné stránce.

Dokončením tohoto projektu došlo k záchraně nejcennějších částí renesanční architektury náměšťského zámku.

Prosíme, podpořte tuto obnovu svým hlasem v anketě Zlatá jeřabina. Děkujeme.
A přijeďte se k nám podívat.

Hlasovat můžete zde.

K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit elektronický formulář a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení (a opětovného opsání číselného kódu) dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety. Bohužel se někdy stává, že informační mail padá do spamů, proto si, prosím, zkontrolujte i tuto složku, bez potvrzení Váš hlas bohužel nebude do hlasování započítaný.