Svatební veletrh na zámku v Náměšti nad Oslavou

Společenská akce

V sobotu 20. května 2017 se na zámku v Náměšti nad Oslavou opět uskuteční Svatební veletrh, do jehož organizace i programu se aktivně zapojí i handicapovaní spoluobčané hlavního pořadatele Spolku MÍŠA & MÍŠA. Tento spolek spolu se správou zámku zve na prohlídku nabídky svatebních služeb různých vystavovatelů do historických prostor náměšťského zámku a na doprovodný program na vnitřní zámecké nádvoří. Program bude složen z módních přehlídek svatebních šatů, ukázek účesů, líčení či hudebních vystoupení.

Zahájením veletrhu bude v pravé poledne zámeckém parku opravdová svatba handicapované nevěsty a jejího snoubence, kterým pořadatelé veletrhu a vystavovatelé připravují nejen svatební obřad, ale i další překvapení k jejich výjimečnému dni.

Celý výtěžek svatebního veletrhu bude využit pro činnost Spolku MÍŠA & MÍŠA pro handicapované na vybavení keramické dílny. Všem dárcům i návštěvníkům předem děkujeme za podporu.

Hlavní body programu:
12 hodin - svatební obřad v zámeckém parku
13 - 18 hodin - svatební veletrh s doprovodným programem v reprezentačních prostorách zámku

Celým odpolednem bude provázet moderátor Miroslav Šimůnek, během programu na vnitřním nádvoří zámku zazpívá Jitka Zelenková.

Bližší podrobnosti o programu a hlavních hostech naleznete na samostatné prezentaci zde.

Samostatnou prezentaci veletrhu naleznete zde.

Informace o spolku MÍŠA & MÍŠA naleznete zde.

Upozornění: v pátek 19. května bude z důvodů přípravy veletrhu uzavřena prohlídková trasa Reprezentační prostory, prohlídková trasa Apartmán hraběte Haugwitze bude v tento den přístupná bez omezení v běžné návštěvní době. V sobotu 20. května bude běžný návštěvnický provoz pouze na trase Apartmán hraběte Haugwitze v čase od 9.00 do 12.00 hodin, trasa Reprezentační prostory bude přístupná pouze v čase 13.00 – 18.00 hodin jako součást návštěvy veletrhu.